TÝM

Quantitative Research

Quantitative Research neboli oddělení Analytiků má na starosti zpracování kvantitativních výzkumů. Není to ale práce jenom o tabulkách a práci v Excelu a SPSS, analytici se u nás aktivně zapojují do komunikace s klientem, pokud je to potřeba, a zpracovávají výsledné reporty.

Analytikům šéfuje Luděk Rambousek, který má rozhodně čuch na talenty a nadané studenty, kterým následně předává know-how a učí je práci ve výzkumné agentuře. Luděk je dlouholetý sportovec a v NMS nás pravidelně zásobuje čerstvou várkou domácích pálivých papriček 🌶️

https://sensemakers.cz/wp-content/uploads/2023/11/433579.jpg Luděk Rambousek, vedoucí Quantitative Research

„Když přijde Ondřej a chce nás namotivovat, říká “Sky is the limit,” a to tady platí. Víme, že se musíme snažit, zároveň chceme dělat věci tak, aby nás bavily a aby to bavilo i lidi, pro které to děláme. To je ta naše hodnota – dělat to nově a zábavně.“

Tonda Elgr, Quantitative Research Specialist

https://sensemakers.cz/wp-content/uploads/2023/11/jiri-votinsky-quantitativ-research-specialist.jpg Jirka Votinský, Quantitative Research Specialist.
https://sensemakers.cz/wp-content/uploads/2023/11/petr-chlubna-quantitative-research-specialist.jpg Petr Chlubna, Quantitative Research Specialist.
https://sensemakers.cz/wp-content/uploads/2023/11/alice-bemova-quantitative-research-executive.jpg Alice Bémová, Quantitative Research Executive.

Analytici jsou tým pozitivních a veselých lidí, kteří společně každý den vyráží na oběd. Máme tu i jedny z nejlepších běžců našeho sportovního běžeckého týmu 🏃, a každý rok se těšíme, kam zase společně vyběhneme. Práce analytika vyžaduje obrovskou míru pečlivosti, pozornosti a soustředění, a tak si po práci rádi společně trochu odfrkneme.

5m