Vánoční večírek a úspěchy roku 2023

Veselé Vánoce a šťastný nový rok! My jsme Vánoce v NMS už oslavili a oslava to byla tedy vydařená. Již druhý rok jsme pro vánoční večírek využili náš zrekonstruovaný sklep, vánočně ho vyzdobili, nastrojili stromeček, připravili řízky a bramborový salát, a vánoční večírek byl na světě.

Sešli jsme se všichni z Prahy a Bratislavy, měli možnost postěžovat si na nerudné klienty a společně oslavit úspěšně dokončené projekty, trochu se přejedli a hlavně se pořádně pobavili! Letošní rok byl plný úspěchů, takže bylo co oslavovat…😉

Světové prvenství v soutěži Research Got Talent

Research Got Talent je soutěž pro mladé výzkumníky z celého světa organizována asociací ESOMAR, největší mezinárodní organizací, která sdružuje profesionály a organizace působící v oblasti výzkumu trhu, marketingového výzkumu a veřejného mínění.

Tým složený ze zástupců agentury NMS s názvem Sensemakers Gen K uspěl nejen kvůli kvalitně zpracovanému průzkumu a profesionální prezentaci, ale zejména díky ukázce dopadu výzkumnické práce a společenskému prospěchu. Cílem projektu bylo upozornit na potřebu legislativní změny a posunu celospolečenského klimatu v tématu definice znásilnění. Díky průzkumu měl tým NMS možnost oslovit členy Poslanecké sněmovny a s výsledky průzkumu také vystoupit na tiskové konferenci ve sněmovně, což následně vedlo k racionalizaci debaty a boření řady mýtů, které téma provázejí.

Vítězstvím soutěže Research Got Talent ale práce pro mladé výzkumníky Víta Pavliše a Kristýnu Karešovou nekončí. Projekt budou prezentovat na výroční oborové konferenci v Aténách v září 2024 před globální výzkumnou komunitou reprezentovanou několika tisíci účastníků a opět tak připomenou výraznou kvalitu práce výzkumné komunity celého oboru v České republice.

Insighty rychlostí světla

Klientské setkání v režii Jany Svobodové, naší odbornice přes business development. Janě se podařilo uspořádat odpoledne plné inspirativních přednášek a zajímavých poznatků ze světa kvalitativního online výzkumu. Podívali jsme se na to, co vlastně takový insight je, a kde ho hledat. Jana s kolegyní Veronikou Hřebenářovou pak představily nejnovější vymoženosti naší platformy Echonity a možnosti jejího využití. A své zkušenosti s platformou přidali také samotní klienti. To vše samozřejmě za doprovodu výborného jídla a pití.

Sportovní úspěchy

Sensemakeři nejsou jenom odborníci marketingového výzkumu, ale hlavně skvělí sportovci. Letos se náš běžecký tým zúčastnil dvou běžeckých štafet a společně zdolal 380 kilometrů. Z již tradičního SIMAR Cupu si naši sportovci odnesli také první místo ve fotbalu a pozadu jsme nezůstali ani ve volejbalu a badmintonu. Společně vyrážíme na hory, na vodu nebo na kolo a občas si z takové výpravy odneseme i nějakou tu medaili. Hlavní ale zůstává, že se u toho vždy skvěle pobavíme 💪.

Líbil se ti článek? Sdílej ho!

Další články